W miniony weekend  wystartowaliśmy w dwóch bardzo fajnych, a zarazem różnych od siebie imprezach.

Jarek Kulpa i Darek Grzybczyński dzielnie rywalizowali na niezwykle wymagającym, ale świetnie przygotowanych wyścigu Tatra Road Race. Jarek wystartowała na 54 km dystansie Hard – Fun, na  którym było „twardo”, ale też jego ukończenie dało dużo radości 🙂 .

Darek od dawna szykował się do zmierzenia z dystansem Hel – Pro. 126 km do przejechania nie jest problemem, ale jak do tego dodamy 3247 m  w pionie i ścianki o nachyleniu 13%, to wiadomo, że lekko nie będzie.

Gratulacje Panowie – a już niebawem pełna relacja z tego wyścigu 🙂

 

Dla odmiany i nieco bliżej Gorzowa, bo w Łagowie silna ekipa w składzie Marta Balcerzak, Monika Brytan,  Robert Suszczyński, Michał Brytan rywalizowali w XII edycji  Maratonu  MTB Amatorów o Srebrny Krzyż Joanitów.

Srebrny Krzyż Joanitów wywalczyła Marta Balcerzak, która nie miała sobie równych pośród Pań, wjeżdżając na metę z najlepszym czasem.

Robert Suszczyński na mecie zameldował się z 7 czasem Open, zajmując III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Michał Brytan ukończył rywalizację na 61 pozycji i z 19 czasem w kategorii wiekowej.

Niestety pechowo rywalizację zakończyła Monika Brytan, która miała poważny upadek – trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Znając Monikę i jej charakter to jej nie zniechęci tylko zachęci.

Za rewelacyjne zdjęcia dziękujemy: Seven Perceptus Team Piotr Łabaziewicz

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij