Rok 2018 – bardzo udany rok dla naszej grupy Mistrzowskich Rowerów  pożegnaliśmy wspólną, szampańską zabawą, szalejąc na parkiecie do samego rana 🙂

Bawiliśmy się w Sali  Weselnej Mako przy świetnej muzyce DJ-a  Arka, jak się okazało znajomego wielu osób z naszej grupy i fana Leszka Piaseckiego 🙂 Zabawa była świetna dla tego w myśl staropolskiego porzekadła „jaki pierwszy dzień nowego roku, taki cały nowy rok” możemy być pewni, że Nowy 2019 rok na pewno będzie wyjątkowy.

Tanecznie pożegnaliśmy stary rok, ale nowy obowiązkowo trzeba było powitać wspólnym treningiem, co nie było łatwe, po całonocnych szaleństwach 😉

O 11.00 spotkaliśmy się na zbiórce i po lampce szampana i życzeniach noworocznych przy akompaniamencie kropli deszczu rozbijanych o kask ruszyliśmy niemrawo w stronę Kłodawy i żwawiej z każdym kilometrem przez Parzeńsko wróciliśmy do domów, zaliczając nad jeziorem bufet.

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij