Jak na sobotę przystało zaliczyliśmy bardzo fajny tlenowy trening. Niestety, albo i stety po wieczornym piątkowym deszczu ponownie trzeba było pojechać po szosie. Tym razem za cel wybraliśmy rundę Gorzów – Trzcinna – Karsko – Łubianka – Gorzów. Wybraliśmy trasę szosową, na którą , przez zły stan drogi nie wypuszczamy się rowerami szosowymi, więc nie ma złego, co by na dobre nie wyszło 😉

Niedziela miała nam upłynąć na miłym kręceniu po niezwykle urokliwej trasie do Zdroiskich Buków. Niestety kolejny raz przez pogodę (obfite opady mokrego śniegu)

trzeba było zmodyfikować plany. Stanęliśmy przed dylematem las czy szosa. Wybór padł na las, choć dzisiaj każda droga wiązała się upaplaniem.

Zaliczyliśmy niespełna 2 godz. trening jadąc trochę szosą trochę lasem trasę Gorzów – Kłodawa – Mironice – Marwice – Santocko – Gorzów:  https://www.relive.cc/view/g17606210947

Upaplani jak nigdy punkt 12 zameldowaliśmy się w domach.

A niezrażony Robert przy pięknej pogodzie w słonecznym, angielskim Grimsby zaliczył fajny trening – zazdrościmy  🙂

WIOSNO PRZYBYWAJ !!!

Nasz niedzielny trening w obiektywie kamery:

Sobota:

Niedziela:

 

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij