Kolejny bardzo udany start mają za sobą nasi koledzy. W rozgrywanym w minioną niedzielę Supermaratonie Jastrzębi Łaskich  na dystansie GIGA (219 km) wygrali swoje kategorie wiekowe – Jurek Pikuła i Staszek Dołmat. Staszek ostatecznie był 6 Open, a Jurek ukończył zawody na 8 pozycji ze wszystkich sklasyfikowanych zawodników.

Na dystansie MEGA  (146 km) 3 miejsce w klasyfikacji generalnej wywalczył  Darek Grzybczyński. Co istotne  kategoria wiekowa, w której startuje Darek zdominowała całe podium, bowiem miejsca od 1-8 OPEN zajmowali zawodnicy walczący w kategorii M4. Słowa uznania należą się również za czas, w jakim nasz kolega pokonał blisko 150 km dystans czyli 3:38:24 – co daje imponującą średnią ponad 40 km/h !!!

Kolejny raz równie udanie na tym samym dystansie MEGA startował  Piotrek Jakubowski, który wygrał swoją kategorię wiekową, a zawody ukończył na 18 pozycji OPEN.

BRAWO !!!

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij