Trenujemy, trenujemy, trenujemy 🙂

Wtorek, czwartek, sobota i niedziela to dni, w które przy naszym salonie rowerowym Mistrzowskie Rowery robi się tłoczno 😉

Ale oczywiście najważniejszy jest trening niedzielny.

Minionej niedzieli, z racji, że po raz kolejny mieliśmy w planach skorzystać z zaproszenia Straży Miejskiej w Gorzowie Wlkp. na warsztaty rowerowe, które tym razem zorganizowane były w Parku Kopernika, na trasę wybraliśmy wahadło Gorzów  – Lipiany, a dokładnie Mielęcinek – i powrót.

Czyli 50 km „tam”, z początkowymi pierwszymi 25 km rozjazdu i dalszymi kilometrami jazdy pod wiatr 😉 I „z powrotem”, z wiatrem, ze średnią ponad 40 km/h.

A na koniec, wspomniany udział w warsztatach rowerowych, podczas który dzieci i nie tylko mogły porozmawiać z mistrzem świata Lechem Piaseckim 😉 , a my skorzystaliśmy z okazji i wspólnie z dziećmi zaliczyliśmy przejazd ścieżką edukacyjną, pilnie zwracając uwagę na ustawione znaki 🙂

Trasa: https://www.relive.cc/view/g22699370453

Trening bez kamery to nie trening 😉

 

Galeria zdjęć:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij