Do obecności na wspólnych treningach wybitnego kolarza, Mistrza Świata Lecha Piaseckiego  już przywykliśmy, ale obecność jednego z najlepszych obecnie na świecie żużlowców Bartosza Zmarzlika i olimpijczyka z Atlanty, utytułowanego kolarza (Górskiego Mistrza Polski, zwycięzcy dwóch etapów Tour De Pologne) Sławomira Chrzanowskiego zaskoczyła nas bardzo – oczywiście bardzo pozytywnie 😉

 

Cała mistrzowska trójka pokazała klasę na niedzielnym treningu. Dobrej jazdy od byłych kolarzy się spodziewaliśmy, ale jazda Bartka Zmarzlika zaskoczyła wszystkich. Mocna noga, rewelacyjny balans ciałem, wytrzymałość – było co podpatrywać. Jak by nie patrzeć to też dwa kółka, chociaż jak Bartek stwierdził „przed większym błotem automatycznie odkręcam manetkę, ale rower jakoś nie chce przyspieszać – żeby przyspieszyć trzeba mocniej deptać 😉 ”.

Sławek Chrzanowski był u nas gościnnie, ale Bartek Zmarzlik zapowiedział, że będzie jeździł z Mistrzowskimi Rowerami regularnie i to nie tylko zimą, bo ma również w planach treningowych jazdę rowerem szosowym.

To był bardzo udany trening. Dopisała pogoda, jak zwykle frekwencja a i trasa po lubuskich lasach w okolicach jeziora Nierzym, Ostrowie, Jerz była bardzo urokliwa.

Na koniec zajechaliśmy dopingować startujących zawodników w rozgrywanych w Gorzowie zawodach przełajowych.

Do zobaczenia na kolejnych treningach 🙂

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij