Dobre wiadomości dotarły do nas w sobotnie popołudnie z Wilanowa, gdzie Marta z Robertem startowali w inauguracyjnym wyścigu cyklu prestiżowych maratonów MTB VIENNA LIFE LANGTEAM MARATON.

Jak zwykle Marta pokazała jak się jeździ, wygrywając w swojej kategorii wiekowej na najdłuższym – 86 km dystansie Grand Fondo.

Robert również ponownie pokazał klasę, zajmując 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej po długim finiszu z dużej grupy, przegrywając ze zwycięzcą kategorii o niecałą sekundę na 65 km dystansie Medio.

Bardzo udany start pomimo bardzo trudnych warunków pogodowych zaliczyliśmy w inauguracyjnym wyścigu szosowym w Obornikach, który rozpoczął cykl Szosowych Maratonów Rowerowych. Na najdłuższym dystansie mega bezapelacyjny w swojej kategorii wiekowej okazał się Piotr Jakubowski, który pokazał o wiele młodszym zawodnikom jak się jeździ w tak trudnych warunkach – tym większe gratulacje.

Na dystansie mini najlepiej wypadł Darek Grzybczyński , który ostatecznie zajął 10 miejsce w bardzo silnej kategorii wiekowej M4, plasując się na 23 pozycji z 423 zawodników, którzy wystartowali na tym dystansie.

Na dystansie mini wystartowali również Grzesiek Ziobrowski, który zajął 22 miejsce w swojej kategorii, kończąc zawody na 47 pozycji,

oraz Grzesiek Bachta, który przyjechał na 91 pozycji w kategorii i 286 open.

Wszystkim, niezależnie o zajętego miejsca należą się gratulacje, za ukończenie wyścigu w tak trudnych warunkach.

Nie zabrakło nas również w rozgrywanym w niedzielę XV Sulęcińskim Crossowym Maratonie MTB Amatorów. Tam dzielnie walczył na wymagającej, momentami błotnistej ale bardzo fajnej i malowniczej trasie Mirek Jesiołkiewicz, który ostatecznie wywalczył 49 miejsce.

WSZYSTKIM BARDZO  GRATULUJEMY i trenujemy dalej !!!

Galeria zdjęć:

Bardzo dziękujemy Renacie Tyc i TS PHOTO za wspaniałe zdjęcia 🙂

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij