Kalendarz w tym roku jest wyjątkowo łaskawy, w przeciwieństwie do pogody, dla tego też dni do przejechania wielu kilometrów nie brakowało.

Niektórzy z nas pomimo wyjazdu w inne regiony kraju, czy świata nie zapomnieli o swojej pasji i zabrali oczywiście rowery.

Dla tych, którzy nie mieli chęci nigdzie wyjeżdżać  zagwarantowane były cztery dni solidnego kręcenia w dobrym towarzystwie. Sobota 29.04. 17 to trening w mniejszym składzie, bo spora grupa Mistrzowskich Rowerów ścigała się w Nowogardzie, ale prawie 80 km trening zaliczony.

Niedziela 30.04.17 tradycyjnie większa grupa, więcej słońca ale też trasa bardziej wymagająca bo zaliczyliśmy kilka podjazdów w okolicach Barlinka, jadąc do Pełczyc.

Poniedziałek jak przystało na 1 maja trzeba było trochę popracować, dla tego też zamówiliśmy silny wiatr, żeby było trudniej 🙂 Miał być trening do Myśliborza, ale z uwagi na bardzo silny wiatr skręciliśmy na rondzie za Trzebiszewem i pojechaliśmy wałem do Nowin Wielkich, by zakończyć święto pracy podjazdem pod Stanowice.

W środę 3 maja tradycyjnie rozpoczęliśmy trening paradą po ulicach naszego miasta, udając się pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, by złożyć bukiet kwiatów, upamiętniając rocznicę uchwalenia konstytucji. Po części „oficjalnej” nie mogło zabraknąć treningu. W dobrym tempie, a momentami nawet bardzo dobrym przejechaliśmy ok 100 km, by dalej cieszyć się ostatnimi chwilami długiego weekendu 😉

Do zobaczenia w kolejny weekend – zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kręcenia 🙂

Krótki filmik z 1 majowego treningu

Galeria zdjęć z całej długiej majówki

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij