W miniony piątek po raz kolejny zaprzyjaźniona grupa kolarzy z Gorzowa i okolic spotkała się w dość licznym gronie, by wspólnie usiąść „przy piwie” i omówić plany na najbliższe miesiące. Wszyscy dotarli w wyznaczone miejsce w doskonałych humorach i w jeszcze lepszej formie. Niektórzy przez zimę zgubili znaczną część kilogramów i tym samym wzbudzili podziw oraz strach u kolegów. Nadchodzący sezon zapowiada się bardzo intensywnie.

Choć spotkanie miało charakter nieformalny było też świetną okazją do ustalenia kilku szczegółów. Przypomnieliśmy sobie miejsce oraz godziny treningów, ustaliliśmy, że nadal będziemy kontynuować spokojną jazdę przez pierwsze 20 km i możliwość w trakcie jazdy rozdzielenia się na dwie – trzy grupy. Powstał też pomysł weekendowego wyjazdu z rowerami w góry (lub obojętnie gdzie), aby potrenować w innych warunkach i jakimś nowym, ciekawym miejscu. Większość chętnych skłaniałaby się ku wyjazdowi w okolicie Jelenie Góry, Karpacza czy Szklarskiej Poręby ze względu na ciekawe podjazdy i możliwość jazdy po górskich odcinkach. Szczegóły noclegu, kosztów i termin będziemy ustalać już indywidualnie – wszystkie sugestie mile widziane.

Swoją obecnością zaszczycił Nas także Pan Tadeusz Jasionek – Prezes LZKol oraz aktywny działacz na rzecz rozwoju kolarstwa w Naszej okolicy. Pan Tadek także zaproponował dwa ciekawe kolarskie wydarzenia.  9 maja Wielka Gala Kolarska z prezentacją Tour de Pologne w Pruszkowie oraz 18 listopada Pierwszy Bal Kolarski na 1000 osób na torze w Pruszkowie.

Ogromne podziękowania należą się również Panu Mariuszowi oraz Jego żonie z Pizzerii Verona za przepyszną pizzę, miłą atmosferę oraz pracę po godzinach. Dziękujemy!

Mamy nadzieję, że Nasze spotkania „przy piwie” powoli stają się tradycją i w niedługim czasie po raz kolejny zobaczymy się w tym samym lub jeszcze większym gronie, by spędzić miły wieczór i porozmawiać nie tylko o rowerach i kolarstwie.

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij