Wczoraj w Salonie Mistrzowskie Rowery odbyła się oficjalna prezentacja oraz przymiarka kolarskich strojów rowerowych z logo Naszego sklepu. Wszyscy chętni mogli obejrzeć dostępne modele, wybrać odpowiedni rozmiar oraz najlepszy dla Siebie krój, dopasowany do sylwetki.

Stroje zaprojektowała oraz uszyła firma Verge, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnej odzieży sportowej. Kilka dni wcześniej gościł u Nas jej przedstawiciel Sławomir Chrzanowski – były reprezentant kraju, Mistrz Polski, zwycięzca wielu wyścigów kolarskich. Osobiście opowiadał o właściwościach poszczególnych materiałów, ich oddychalności oraz kolorystyce. Okazało się, że stroje kolarskie mogą być nie tylko funkcjonalne, ale także ładne i porządnie uszyte.

Leszek

Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne – fluo żółty oraz fluo różowy. Komplet letni składa się z krótkich spodenek kolarskich na szelkach oraz koszulki. I tutaj możemy wybrać pomiędzy dwoma krojami – TOR, który jest mocno dopasowany do sylwetki, oraz STRIKE nieco luźniejszy, jednak nadal dopasowany i obcisły.

Zadbaliśmy także o stroje na sezon jesienno – zimowy, czyli adekwatne do aktualnej pory roku. W skład zestawu wchodzą długie spodnie na szelkach w dwóch modelach do wyboru – Defend i Zima SL oraz kurtki Aero – therm i Defend. Zobaczcie sami efekt sesji na Naszych nielicznych modelkach i nieco liczniejszych modelach…

Mirek

Cezary

Marta

Darek

Jarek

Wiesław

Adam

Daniel

Grzegorz

Piotr

Mariusz

Grzesiek

Robert

Ewelina

Marcin

Wojtek

Radek

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie widzieli jeszcze strojów a chcieliby przymierzyć oraz wybrać dla Siebie odpowiedni model i krój zapraszamy do Salonu. Tam również można się zapisać na poszczególne rzeczy i zobaczyć cennik. Możliwe jest także późniejsze domawianie poszczególnych elementów na stronie producenta – Verge.

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij