Coraz krótsze jesienne dni niejednokrotnie dla rowerzysty oznaczają powrót z treningu po zmroku lub w tzw. złych warunkach pogodowych. Właściwie, gdy wyjeżdżamy o 16-17 jest jeszcze jasno w i przyjemnie, cheap nba jerseys natomiast powrót około godziny 18 – 19 staje AWS się już niebezpieczny, a warunki na drodze trudne. Oświetlenie rowerowe powinniśmy mieć oraz używać przez cały rok, ale wg przepisów o ruchu drogowym obowiązkiem jest posiadanie dwóch odblasków z wholesale mlb jerseys przodu oraz z tyłu oraz światła pozycyjnego zamontowanego na stałe z tyłu. Segafredo Szczególnie ważne jest to podczas jesiennej szarówki.
Dobre światło rowerowe powinno mieć nieco szerszy kąt świecenia, tak by być widocznym dla samochodów z różnej perspektywy. Dobrze żeby miało minimum 60 lumenów, było mocne i pozwalało na zmianę trybów ze światła stałego w migające i wholesale jerseys odwrotnie. Nie beż znaczenia jest też łatwość montażu, możliwość ładowania przez port USB oraz czas pracy. Najnowocześniejsze lampki mają tryb oszczędzania energii, który zawsze pozwoli dojechać do domu i być widocznym. Fajnym rozwiązaniem jest także możliwość wyboru trybów mocy, np. 100%, 50% czy 20% mocy.

Lusterko

I nie chodzi tu tylko o przepisy ruchu drogowe czy duże prawdopodobieństwo dostania House mandatu za brak oświetlenia, ale przede wszystkim o Nasze bezpieczeństwo oraz danie szansy kierowcy na wcześniejsze zauważenie rowerzysty na drodze. Czasem drobne elementy ubioru, mała migająca lampka czy odblask mogą uratować Nam życie i cheap nba jerseys nie dopuścić do utraty zdrowia.

W Salonie Mistrzowskie Rowery już na początku września uzupełniliśmy ofertę lampek rowerowych BONTRAGER i zaopatrzeni w nowe modele zapraszamy do sklepu na dokładne przyjrzenie się sprzętowi, technice montażu oraz wybranie opcji idealnej dla Siebie. Między wholesale jerseys innymi polecamy model Bontrager Ion 100 R, który ma 100 lumenów światła w małym, kompaktowym opakowaniu, spełnia także wymagania dla światła do jazdy dziennej. Oferuje tryb migotania z jaśniejszym UAL: światłem, ze skupioną wiązką i widocznością z odległości 500 m w dzień.

ZAPRASZAMY!

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

#gallery-2 {
margin: auto;
}
#gallery-2 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-2 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-2 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

 

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij