1. Treningi Mistrzowskich Rowerów są otwarte dla wszystkich miłośników kolarstwa, niezależnie od noszonych barw, poziomu wytrenowania, posiadanego doświadczenia w kolarstwie. Nie ma znaczenia czy ktoś jeździ kilka lat czy dopiero zaczyna przygodę z kolarstwem i się uczy. Wszyscy kiedyś zaczynali i w peletonie zawsze znajdzie się ktoś, kto wesprze dobrą radą i pomoże.
  2. Nie tolerujemy wyzwisk, przekleństw, używania słów obraźliwych. Służymy dobrą radą i podpowiedzią. Przecież nikomu z „doświadczonych” kolarzy nic się nie stanie, jeśli w awaryjnej sytuacji przyhamuje i wpuści przed siebie innego kolegę. Pamiętajmy o tym, że jazda w peletonie to ciągłe myślenie o konsekwencjach swoich ruchów. Myślimy nie tylko o sobie a bardzie o innych i skutkach swoich zachowań.
  3. Na wspólnych treningach Mistrzowskich Rowerów tempo jazdy jest dostosowane do poziomu wytrenowania większości grupy. Pamiętajmy, że jak planujemy wykonać trening indywidualny (rozjazd po zawodach, interwały, itp. ) to go realizujmy, ale tak, żeby negatywnie nie wpływał na całą grupę – uprzedźmy o tym innych na zbiórce przed treningiem.
  4. Do celów komunikacji pomiędzy sympatykami Mistrzowskich Rowerów utworzona została na platformie WhatsApp grupa MISTRZOWSKIE Rowery, na której informujemy się wzajemnie o treningach (godzinie, miejscu zbiórki), wyścigach, organizacji wzajemnego transportu i wszelkich spraw organizacyjnych. Grupa ta nie służy do przekazywania własnych odczuć, stanów emocjonalnych, życiowych sukcesów, wydarzeń rodzinnych, które nie dotyczą ogółu grupy. Nie nadużywajmy emotikonów, nie dziękujmy za każdy wspólny trening, pamiętając, że ważna informacja może zginąć w masie mało znaczących symboli (bo przecież po treningu i tak sobie dziękujemy).  Jak najbardziej dzielmy się sukcesami sportowymi, wyjątkowymi treningami, czy wydarzeniami, które mają pozytywny oddźwięk grupowy i będą wykorzystane do zamieszczenia w mediach społecznościowych i stronie internetowej Mistrzowskich Rowerów. W przypadku wpisu, który będzie miał negatywny oddźwięk (spam, obrażanie innych itp.) osoba zamieszczająca taką informacje zostanie poproszona przez administratora  grupy o natychmiastowe usunięcie wpisu (aplikacja daje możliwość usunięcia wpisu poprzez zaznaczenie „USUŃ U WSZYSTKICH” w ciągu godziny). Prośba będzie skierowana poprzez wiadomość prywatną, a w przypadku braku reakcji poprzez forum ogólne. W skrajnych przypadkach nie stosowanie się do prośby administratora o usunięcie negatywnego wpisu będzie skutkowało usunięciem z grupy.
  5. Przyjeżdżając na wspólne treningi z Mistrzowskimi Rowerami przestrzegaj panujących zasad. Pamiętaj, że jeżdżąc z nami godzisz się na publikację swojego wizerunku w mediach społecznościowych i stronie internetowej Mistrzowskich Rowerów.
Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij