Z tym pomysłem nosiliśmy się już od jakiegoś czasu. Pokręcić wspólnie nie tylko w weekend, ale też w tygodniu.

Większość z nas w okresie jesienno zimowym trenażer traktuje jako zło konieczne, więc ratuje się treningami na świeżym powietrzu. Niby nic wyjątkowego, ale szybko zapadający zmrok ogranicza treningi do jazdy po ścieżkach rowerowych lub oświetlonych ulicach naszego miasta, co do przyjemnych czynności nie należy. Niestety wyjazd poza miasto w pojedynkę jest niezbyt rozsądny. Po szosie strach, a w lesie niebezpiecznie, i nie ze względu na ataki dzikiej zwierzyny, bo to akurat mało prawdopodobne ale zwyczajnie chociażby ze względu na możliwość upadku lub zasłabnięcia, co przy tak niskiej temperaturze jest bardzo niebezpieczne, bo mamy małe szanse, że nas ktoś odnajdzie.

Dla tego postanowiliśmy się co środę „skrzykiwać” i pokręcić razem.

Pomysł okazał się trafiony. Na początek zrobiliśmy krótki, lekko ponad godzinny trening w spokojnym, tlenowym tempie, by kilka minut po 20 zameldować się w domach.

Było wesoło, przyjemnie i MEGA JASNO, dzięki lampom BONTRAGER – ION 800R o mocy 800 lumenów zamontowanych na dwóch rumakach naszych kolegów – dają niesamowite światło.

Widzimy się w kolejną środę o 18.40 – ZAPRASZAMY !!!

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij