To był weekend z cyklu dla każdego coś miłego 🙂

Niezmordowani długodystansowcy Marta i Robert postanowili wziąć udział w ultramaratonie rozgrywanym w ramach obchodów 740 – lecia nadania praw miejskich dla Barlinka, mierząc się sztafetowo z dystansem 740 km na trasie Barlinek – Sopot – Barlinek.

W sobotę część naszej grupy wystartowała w  wyścigu szosowym, rozgrywanym po raz 3 w tym roku w ramach „2 x 3 Chllenge” .  Na mecie z „Mistrzowskich Rowerów”  najszybciej zameldował się Radek Cimander , kończąc wyścig na 14 pozycji i całą edycję wyścigów dwa oczka wyżej – na 12 pozycji. W sobotnim wyścigu Mistrzowskie Rowery dzielnie reprezentowali Jakub Struch (37 pozycja), Darek Grzyb (54 pozycja) i Piotrek Degler (56 pozycja).

Swoich przedstawicieli mieliśmy też na VI Biegu Trzech Jezior, rozgrywanym w Nierzymiu.  Nasza ekipa w składzie Jola Seń, Arek Trociński, Adam Wojtysiak  rywalizowała na 5340 m dystansie, zmagając się z trudną trasą, ale też z własnymi słabościami.

Reszta „Mistrzowskiej Ekipy”  też nie próżnowała 🙂

W niedzielę ponownie licznym peletonem wyjechaliśmy zmierzyć się z pofalowaną i malowniczą trasą prowadzącą przez Lubniewice, Wędrzyn, Templewo, Bledzew i Borek.

W dobrym tempie i jak zawsze super towarzystwie przejechaliśmy 110 km dystans.

Ci, którzy nie mogli być z nami, nie zapomnieli o treningu.

Jedni kręcą po wybrzeżu

a inni w południowej części naszego województwa.

Ale zasadę mamy jedną – jak na urlop to z rowerem. Czas się zawsze znajdzie 🙂

Galeria zdjęć:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij