Reprezentacja Mistrzowskich Rowerów w składzie Marta Balcerzak i Robert Suszczyński po raz kolejny udanie rywalizowali na kolejnych zawodach rozgrywanych w ramach cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe. Tym razem nasza mistrzowska dwójka minionej soboty udała się do Dąbrowy Górniczej, by zmierzyć się z 64 km dystansem Medio, walczyć z innymi ale też tradycyjnie z wszechobecnym błotem.

Marta jak zwykle pokazała klasę, kończąc rywalizację na III miejscu w swojej kategorii wiekowej i jednocześnie zajmując wysokie 57 miejsce na wszystkich 163 zawodników, którzy ukończyli rywalizację na tej trudnej trasie.

Robert Suszczyński pomimo, że „złapał gumę” walczył do końca zaciekle goniąc prowadzącą grupę, co pozwoliło mu na ukończenie wyścigu na 28 pozycji i 5 miejscu w kategorii wiekowej. Jak sam przyznał tego dnia jechało mu się rewelacyjnie więc tym bardziej szkoda defektu.

Do końca cyklu został ostatni wyścig w Kwidzynie. 30.09 wszyscy trzymamy kciuki – jest duża szansa na sukces w generalce 😉

Zdjęcia: Lang Team, Fotosa.

 

 

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij