Kolejny tydzień rozpoczęliśmy wtorkowym wspólnym kręceniem. Godz. 18.00 i spod Mistrzowskich Rowerów kilka minut po 18 spora grupa miłośników kolarstwa wyruszyła na wspólny trening w stronę Skwierzyny przez Santok. W Murzynowie nawrót i przez Górki i Czechów, zaliczając kilka podjazdów wróciliśmy do domu, po przejechaniu ponad 70 km dystansu.

Czwartek kolejny wspólny trening, taki trochę pozytywnie nietypowy.  W planach trasa Gorzów – Barlinek  – Gorzów. Do Kłodawy jedziemy spokojnie, ale z każdym kilometrem tempo wzrasta. Co zmiana to 1-2 km/h szybciej i tak do złapania prędkości 40 – 45 km/h. A później to już zgodne trzymanie tempa i trening przerodził nam się w jazdę drużynową na czas z niezłym czasem i złapaniem kilku KOM-ów 🙂

Na niedzielę zaplanowany mieliśmy objazd trasy pyrzyckiego wyścigu szosowego.

Dużym peletonem spokojnie ruszyliśmy w stronę Lipian, gdzie spora część grupy postanowiła zawrócić ograniczając trening do 100km. Pozostała grupa wspierana kolegami z Barlinka i Grześkiem z Lipian wyruszyła na malowniczą i pofałdowaną trasę wyścigu. Po dojechaniu do Lipian stwierdziliśmy, że wrócimy do Gorzowa przez Barlinek, odprowadzając kolegów.

W dobrym tempie przejechaliśmy ponad 130 km dystans. Jedno jest pewne organizatorzy pyrzyckigo wyścigu zapewnią nam wymagającą trasę, na której cały czas będzie trzeba być czujnym 🙂

Do zobaczenia w najbliższy wtorek 😉

Niedzielna trening w obiektywie naszej kamery:

Tygodniowa galeria zdjęć:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij