Kolarstwo przełajowe staje się coraz bardziej modne, co widać na przykładzie naszej grupy (coraz więcej osób uzbraja się w rowy przełajowe i w okresie jesienno – zimowym śmiga  po okolicznych lasach).

Więcej osób na treningach to i więcej osób na zawodach 🙂 W minioną sobotę do Marty i Roberta w rywalizacji w cyklu zawodów Scott Cyclocross Challenge, które tym razem odbyły się w Myśliborzu dołączyli Piotrek Cynowski,Piotrek Jesionek i Tomek Jeger, zaliczając bardzo udany debiut.

Marta ponownie pokazała klasę stając na najwyższym stopniu podium,

Robert  w swojej kategorii wiekowej wywalczył 2 miejsce – gratulacje !!!

„Sekcja Biegowa” też nie próżnowała – Jola i Leszek Seń wystartowali w „Biegu Niepodległościowym”  w Przytocznej.

Reszta „świata” 😉 w całkiem dużym składzie odstawiła na chwilę rowery szosowe przesiadając się na rowery MTB i przełaje, by minionej niedzieli otworzyć sezon „terenowy” (i tak w tym roku pogoda dłuugo nas rozpieszczała 😉 ).

Kilka minut po 10.00 ruszyliśmy w malownicze lasy w stronę Jeziora Lipy i dalej do Parzeńska, wracając przez Mironice 😉 Ponad 50 km „przekręcone” w tlenie – czyli na świeżym powietrzu 🙂

Galeria zdjęć z niedzielnego kręcenia:

Ps. dziękujemy autorom zdjęć za świetne ujęcia 🙂

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij