Nadrabiamy zaległości z opisem naszych startów.

9 września liczna reprezentacja Mistrzowskich Rowerów wystartowała w I Kolarskim Grand Prix Pomorza Zachodniego w Pyrzycach. Jak przystało na ekipę Mistrzowskich Rowerów wybór trasy padł na dystans główny czyli 93 km dobrego ścigania.

Najszybciej z naszej grupy finiszował Radek Cimander, który na metę wjechał z 5 czasem Open, stając na II stopniu podium w swojej kategorii wiekowej.

Sekundę po Radku na metę wjechał Robert Suszczyński , kończąc wyścig na 7 pozycji Open, zajmując 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Nasze Panie jak zawsze spisały się na medal. Justyna Korzeniewska stanęła na II stopniu podium, a Marta Balcerzak zajęła III miejsce.

Kolejno na metę wjeżdżali Grzesiek Ziobrowski (34 Open), Piotrek Degler (48 Open), Zbyszek Gołaś (54 Open), Darek Grzyb (56 Open), Jacek Naruszewicz (58 Open), Michał Brytan (68 Open), Wojtek Daniłowski (66 Open), Leszek Seń (76 Open).

Kolejny weekend to rywalizacja na najwyższym poziomie w wydaniu Marty Balcerzak i Roberta Suszczyńskiego, którzy w sobotę wystartowali w Górskich Szosowych  Mistrzostwach Polski Masters, Amatorów oraz służb Mundurowych rozgrywanych w Sosnówce.

Marta Balcerzak zdobyła koszulkę Górskiej Mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym.

Robert Suszczyński  ukończył rywalizację na 3 miejscu zdobywając tytuł II Wicemistrza Polski Służb Mundurowych.

Trasa, jak przystało na górskie mistrzostwa do łatwych nie należała. Kobiety walczyły na trzech 15 kilometrowych rundach – łącznie panie do pokonania miały  45 km,  panowie ścigali się na pięciu rundach – czyli do przejechania mieli 60 km. Każda runda to ok 300 m przewyższenia.

W sobotę w podgorzowskim Motylewie reprezentacja Mistrzowskich Rowerów w składzie Michał Brytan, Jarek Kulpa, Bartek Kulpa ścigała się na wymagającej ze względu na liczbę podjazdów i wszechobecny piach trasie zawodów rozgrywanych w ramach Zachodniej Ligi MTB.

Michał Brytan startujący na najbardziej wymagającym dystansie mega ukończył rywalizację z 20 czasem Open i 4 w swojej kategorii wiekowej.

Jarek z Bartkiem (zaczynającym zabawę w kolarstwo) wystartowali w sztafecie familijnej, kończąc rywalizację na 9 miejscu.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY i trenujemy dalej  !!!