Kolejny tydzień za nami. Wiosna coraz bliżej i coraz bardziej czuć to w powietrzu, ale też widać po tempie naszych treningów. U wszystkich bez wyjątku i starych wyjadaczy i nowych osób, które dołączyły do peletonu Mistrzowskich Rowerów widać efekty dotychczasowej pracy 🙂

Tydzień treningów upłynął nam pod znakiem wiosennej temperatury, bo +8 oC w styczniowy wieczór, czy 9oC na plusie w niedzielę to wyjątkowo ciepło. Ale też tydzień treningów to jazda po szosie, bo po ostatnich roztopach  i częstych opadach jazda w lesie nie ma sensu.

W środę jak zawsze w fajnej grupce i wesołych nastrojach „zaliczyliśmy” kolejny trening z cyklu „Nocna jazda z Mistrzowskimi Rowerami”.

Sobota upłynęła nam również na typowo szosowym treningu.

Niedziela to trening zasadniczy. Zgodnie z planem Zakładaliśmy 2 godz. trening z jazdą wyłącznie na szosie.  Miało być krótko, ale też żwawo i tak też było. Przejechaliśmy ok. 45 trasę w dobrym tempie 😉

Ślad naszej trasy: http://www.relive.cc/view/g17406390208

Krótka video-relacja:

Środa:

Sobota:

Niedziela:

 

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij