Kiedy część naszej grupy dzielnie walczyła na pyrzycki szosach, reszta ekipy Mistrzowskich Rowerów też nie próżnowała i zgodnie z planem o 09.00 wyruszyła na zaplanowaną trasę w kierunku Kłodawy.

Zanim dojdziemy do szczegółów niedzielnego treningu to oczywiście w tygodniu nie zapominamy o wtorkowym owego wahadła i czwartkowych „racławskich” podjazdów, które kończymy już niemalże po ciemku  i sobotniego treningu 😉

Niedzielny trening był trochę utrudniony, bo ciężko jechać na rowerze i trzymać kciuki za naszych kolegów, którzy startowali w Pyrzyckim Kolarskim Grand Prix 😉 ale jakoś daliśmy radę.

Powoli wchodzimy w cykl jesienny i skracamy dystans, dla tego zaplanowaliśmy ok 90 km płaską trasę przez Barnówko i Myślibórz. Do Myśliborza boczny wiaterek trochę przeszkadzał, ale po wjeździe na starą drogę nr 3 złapaliśmy wiatr w żagle i momentami na liczniku pojawiała się 5 z przodu.

 

To był kolejny fajny trening 🙂

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij