Pracowity weekend za nami i kolejne sukcesy.

W sobotę udanie startowali nasi koledzy w „III Supermaratonie Szosowym w Nietążkowie”. Kolejny raz równych sobie nie mieli Jerzy Pikuła, który na najdłuższym 210 km dystansie wywalczył 1 miejsce w kategorii wiekowej oraz Stanisław Dołmat, który  wywalczył 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Na nieco krótszym dystansie Mega (140 km) Piotr Jakubowski kolejny raz stanął na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej, a Norbert Hierowski wywalczył 2 miejsce.

Na dystansie 70 km dystansie MINI dzielnie rywalizował Krzysztof Daniłowski, który ostatecznie zameldował się na mecie z 81 czasem i 32 pozycją w kategorii wiekowej.

W niedzielę mocna część naszej grupy rywalizowała w  Szosowym Klasyku w Szklarskiej Porębie. Koledzy  udanie rywalizowali na 75 km dystansie PRO z 1400m przewyższenia!!!

• Tomek Marciniak – 41 Open / 8 w kategorii;
  • Darek Grzybczyński – 65 Open / 16 w kategorii;
  • Daniel Makara – 89 Open / 20 w kategorii;
  • Norbert Hierowski – 104 Open / 43 w kategorii;
  • Jarek Kulpa 107 Open / 23 w kategorii.

Również w niedzielę na wzorowo przygotowanych i licznie obsadzonych zawodach MTB (ponad 600 zawodników) rozgrywanych w ramach GP Kaczmarek Elektric w Strzelcach Krajeńskich  (malownicze tereny w okolicach miejscowości Długie) rywalizował Mirek Jesiołkiewicz, który do zmagań wybrał wymagający 51 km dystans mega z sumą przewyższeń ponad 800 m. Pomimo startu z VI sektora i „przebijania” się do przodu ostatecznie wywalczył 94 miejsce Open i 24 pozycję w kategorii wiekowej.