Okres świątecznych treningów w Święta Bożego Narodzenia rozpoczęliśmy mocnym akcentem już w sobotę. Spora grupka pasjonatów kolarstwa chcąc naładować a może i rozładować 😉 akumulatory w dobrym tempie przejechała 50 km dystans. Wśród nich nie mogło zabraknąć Bartka Zmarzlika, który postanowił wzmocnić swoją kondycję z naszą grupą Mistrzowskich Rowerów przygotowując się do kolejnego sezonu żużlowego.

Wigilijny poranek przypadł na niedzielę, a więc nie mogło zabraknąć niedzielnego treningu 😉 Kilka minut po 10 całkiem spory peleton ruszył lasami do Parzeńska, zaliczając 40 km fajny trening.

W poniedziałek w I dzień świąt, w 9 osobowym składzie przy wysokiej jak na grudzień temperaturze po sesji fotograficznej ruszyliśmy dla odmiany w stronę Lip. W dobrym tempie, a momentami bardzo dobrym tempie 😉 okrążyliśmy Jezioro Chłop i skierowaliśmy się w stronę Gorzowa, by zgodnie z umową punktualnie o godz. 12.00 wrócić do domów na dalszą część świętowania. To był kolejny fajny, równy dosyć mocny trening z przejechanym ponad 40 km dystansem.

Bartek Zamrzlik gotowy do startu 😉

We wtorek w II dzień świąt pod naszym salonem rowerowym dało się odczuć, że spora część „braci kolarskiej” ma już dosyć obżarstwa, albo też co niektórym odezwało się sportowe sumienie nakazujące się ruszyć,  bo frekwencja na zbiórce jak na tę porę roku była wyjątkowa (22 MTB – owców i 2 twardzieli na rowerach szosowych).

24 osobowy peleton przy przepięknej niemalże wiosennej pogodzie skierował się w stronę Jeziora Nierzym. Duża grupa zawsze ma to do siebie, że tempo samoistnie wzrasta (bo chętnych na bycie z przodu nie brakuje 😉 ), dla tego też w dobrym czasie „zaliczyliśmy” kolejny bardzo fajny ok. 50 km trening. Czwarty trening z rzędu o tej porze roku dla niektórych z nas był już odczuwalny 😉 a przed nami kolejna środowa – wieczorowa jazda 🙂

Sobotnia galeria zdjęć:

Niedzielna galeria zdjęć:

Poniedziałkowa galeria zdjęć:

Wtorkowa galeria zdjęć:

Nasze treningi okiem kamery 😉

Wigilia:

I dzień świąt

II dzień świąt:

 

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij