Ten weekend zaczęliśmy od piątkowego spotkania towarzyskiego, podczas którego był czas na rozmowy, wymianę doświadczeń ustalenia, plany, ale też na mistrzowski torcik 🙂 Tym razem nasze „drugie połówki” miały okazję poznać z kim ich partnerzy spędzają większość sobotnich i niedzielnych poranków 🙂

To był bardzo miło spędzony czas w gronie przyjaciół.

W sobotę jak zawsze nie mogło zabraknąć treningu. Część grupy zdecydowała się na jazdę po szosie, a reszta kontynuowała trening po okolicznych lasach, babrając się we wszechobecnym, po odwilży błocie.

Na niedzielę czekaliśmy wszyscy, bo tej niedzieli zaplanowaliśmy rozpocząć sezon szosowy, ze względu na zapowiadaną rewelacyjną pogodę, która w pełni się sprawdziła (piękne słońce i + 16oC).

Piękna pogoda i jazda szosowa zachęciła wiele osób do wspólnego kręcenia, bo spod Mistrzowskich Rowerów kilka minut po 10 ponad 30 osobowy peleton ruszył w stronę Bolemina.

Zgodnie z ustaleniami pierwsze kilometry jechaliśmy w spokojnym tempie, tak by każdy mógł nacieszyć się wspólną jazdą. Jechało nam się na tyle fajnie, że w Skwierzynie postanowiliśmy dokręcić małą pętlę przez Chełmsko, pokonując lekki podjazd.

Od Skwierzyny dmuchnęło w plecy i na liczniku co jakiś czas pojawiała się „50” 😉

Przejechaliśmy ok. 90 km w całkiem żwawym tempie – to było fajne rozpoczęcie sezonu szosowego.

Niedzielny dystans: https://www.relive.cc/view/g18603100578

Grupa kręci, a Bartek Zmarzlik jak zapowiadał tak też robi i szlifuje formę do nadchodzącego sezonu jeżdżąc na szosie – pozdrawiamy i czekamy na wspólne treningi !!!

Pozdrawiamy też naszego kolegę Filipa, który szykuje formę do nadchodzącego sezonu w słonecznej Hiszpanii – zazdrościmy tego ciepła, chociaż u nas też było super!!!

Migawka z niedzielnego treningu szosowego:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij