Nie mogło zabraknąć reprezentacji Mistrzowskich Rowerów na rozgrywanych w całej Polsce zawodach.

Najbliżej Gorzowa, bo w podsulęcińskim Żubrowie odbyła się kolejna  XVI edycja Crossowego Maratonu Rowerowego Amatorów.

Na wymagającej trasie, ze sporą liczbą podjazdów i wszechobecnym kurzu, na na medal spisały się nasze dziewczyny. Marta Balcerzak była najlepsza pośród wszystkich startujących Pań

Monika Brytan w swojej kategorii wiekowej stanęła na drugim stopniu podium

Robert Suszczyński ukończył rywalizację na 6 pozycji open i tuż poza podium w kategorii wiekowej

Michał Brytan zajął 15 miejsce w swojej kategorii wiekowej,

a Piotrek Cynowski wjechał na metę tuż za Michałem.

Nasz kolega Filip Socha rywalizował w wyścigu szosowym w Sobótce, w zawodach z cyklu „Via Dolny Śląsk”, kończąc rywalizację na 16 pozycji w swojej kategorii wiekowej, oraz na 29 pozycji open, tak podsumowując swój start:  „ze startu jestem bardzo zadowolony – kolejne cenne doświadczenie. Przejechałem wyścig w sporym peletonie. 3 km przed metą czułem się dobrze i spróbowałem solowej ucieczki. Tego dnia  szczęście mieli  inni uciekinierzy, którzy odjechali nam na prawie minutę”.

Mistrzowskie Rowery także próbują swoich sił w innych dyscyplinach sportowych. W Drezdenku nasza koleżanka Asia Socha i Adam Wojtysiak postanowili zmierzyć się z 10 km dystansem biegowym.

Asia zakończyła bieg na 11 pozycji pośród wszystkich pań, zajmując najbardziej pechowe, ale bardzo wysokie 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Adam Wojtysiak ukończył bieg na 73 pozycji open, oraz 22 w kategorii wiekowej.

WSZYSTKIM BARDZO GRATULUJEMY  !!!

 Nie zapominamy również o treningach !!! – środa to już standardowo  „Racławskie Górki”

w czwartek też wspólnie pokręciliśmy,

W sobotę sporo się działo. Część naszej grupy wybrała się na Gorzowską Masę Rowerową, której gościem specjalnym Był Henryk Sytner (Polskie Radio 3).

Po masie była okazja spotkać się w naszym salonie rowerowym, by z Panem Henrykiem i Lechem Piaseckim porozmawiać oczywiście o pasji, która pochłania coraz szersze rzesze ludzi – kolarstwie

Pozostała część grupy, zaliczyła spokojny trening, przygotowując się do niedzieli.

Na niedzielę plany były trochę „łagodniejsze” niż tydzień temu, bo zaplanowana trasa Gorzów – Lipiany – Barlinek – Gorzów to krótszy niż tydzień temu dystans, bo zaledwie 90 km) i bardziej płaski profil trasy. Kto myślał, że będzie lekka przejażdżka trochę się pomylił 🙂 Świetna, letnia pogoda i płaska trasa zachęcała do mocniejszego naciśnięcia na pedał. Po spokojnych, rozgrzewkowych pierwszych 25 km prędkość poniżej 40 km/h rzadko znikała z licznika 🙂

To był fajny, pouczający dla wielu z nas trening 🙂

Tak było:

Galeria zdjęć z naszych treningowych poczynań :

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij