Nie mogło zabraknąć reprezentacji Mistrzowskich Rowerów na Maratonie Szosowym Dookoła Jeziora Miedwie. Nasza reprezentacja w składzie Staszek Dołmat, Piotrek Jakubowski, Krzysiek Daniłowski, Zbyszek Gołaś, Darek Grzyb i Piotrek Degler dzielnie rywalizowała na trasach wyścigu.

Na dystansie mega Staszek Dołmat ukończył rywalizację na 32 miejscu Open, nie mając sobie równych pośród swoich rywali z kategorii wiekowej. Na tym samym dystansie rywalizował Piotr jakubowski, który na metę jechał z 41 czasem a w kategorii wiekowej musiał uznać wyższość jedynie Staszka Dołmata. W tej kategorii wiekowej podium było nasze 🙂

Dystans Mega wybrał również Krzysiek Daniłowski, który na metę wjechał jako 35 zawodnik, zajmując jednocześnie 11 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Autor zdjęcia: Show Foto

Krótszy dystans – MINI wybrali Zbyszek Gołaś, Darek Grzyb i Piotrek Degler, którzy na metę jako 53. 54 i 55 zawodnik Open i odpowiednio 16,17 i 18 zawodnik w swojej kategorii wiekowej.

GRATULACJE PANOWIE !!!

Słowa uznania należą się również naszym biegaczom, którzy rywalizowali na 10 km trasie w „Drezdeneckiej 10”.

Gosia Dettoma ukończyła bieg z 112 czasem, zajmując IV miejsce w swojej kategorii wiekowej, 240 był Leszek Seń, a 242 Jola Seń – BRAWO !!!

Wojtek Szymański połączył obie dyscypliny, startując na sprinterskim dystansie rozgrywanym w Czempinie „ChampionMan Duathlon Czempiń” na którym każdy zawodnik miał do pokonania 5 km bieg, kolejno 20 km trasę rowerową i ponownie 2,5 km odcinek biegowy. Wojtek ostatecznie ukończył rywalizację na 40 miejscu Open i 22 pozycji w swojej kategorii wiekowej – GRATULACJE !!!

 

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij