Z wielkim przytupem rozpoczęliśmy starty szosowe w nowym sezonie.

Nasz kolega Tomek Jeger dzielnie reprezentował ekipę Mistrzowskich Rowerów w królowej klasyków czyli słynnym wyścigu Paris – Roubaix, oczywiście w wyścigu dla amatorów, którego już 8 edycja odbywa się w dzień poprzedzający ten słynny i wyjątkowo trudny wyścig kolarski. Każdy z 6 tysięcy zapisanych zawodników mógł dokonać wyboru długości trasy 70/142/172 km. Tomek wybrał dystans 70 km, ale jak twierdzi była to wystarczająca ilość kilometrów, by poznać czym pachnie piekło północy.

Ten bruk pamięta czasy Napoleona. Szczeliny pomiędzy kostkami są tak wielkie, że bez trudu można by w nie włożyć jeszcze jedną kostkę. Przez niektóre sektory z trudem jechałem 10 km/h a następnego dnia zawodowcy lecieli tamtędy 40 km/h. Ale klimat tych zawodów, rozstawione kampery na trasie, liczni kibice to niezapomniana magia”opowiada Tomek.

Tomkowi gratulujemy i zazdrościmy.

Również w sobotę nasza ekipa pod przewodnictwem Lecha Piaseckiego rozpoczęła sezon startowy w Sobótce w  Ślężańskim Mnichu.

Marta Balcerzak zajęła bardzo wysokie 9 miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Robert Suszczyński też zakończył rywalizację na 9 pozycji w swojej kategorii wiekowej.

Niestety nasz kolega Filip Socha nie ukończył rywalizacji 🙁

G R A T U L A C J E !!!

Autorzy zdjęć: album własny, jendrzejczyk.pl, KasiaRokosz

Galeria zdjęć Paris – Roubaix

Galeria zdjęć Sobótka:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij