Kolejny bardzo udany występ za nami. W minioną sobotę liczna grupa w barwach Mistrzowskich Rowerów wystartowała w kolejnych zawodach zaliczanych do Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych – w XII edycji Pętli Drawskiej w Choszcznie.

Na początek słowa uznania dla naszego kolegi Jurka Pikuły, który startując na najdłuższym dystansie GIGA (246 km !!!) zajął kolejny raz I miejsce w swojej kategorii wiekowej, oraz uplasował się na 8 pozycji open. Na słowa uznania zasługuje imponująca średnia 36,44 km/h zwłaszcza, że trasa „Pętli Drawskiej” jest pofałdowana.

Bardzo ładnie pojechał również na najdłuższym dystansie nasz kolega Staszek Dołmat, kończąc wyścig na II pozycji w swojej kategorii wiekowej oraz będąc w pierwszej  10 na wszystkich startujących.

Na nieco krótszym dystansie MEGA (152 km) równie rewelacyjne pojechali nasi koledzy, a głównie Piotrek Cynowski, który wygrał swoją kategorię wiekową i był II w kategorii Open z rewelacyjnym czasem 4:03:46 (średnia 37,91 km/h robi wrażenie). Kolejno na mecie meldowali się Piotrek Jakubowski – I w swojej kategorii wiekowej i 8 open, Darek Grzybczyński – 5 w kategorii wiekowej i 11 open, Norbert Hierowski 6 w kategorii i 20 open, Daniel Makara – 11 w kategorii i 24 open.

Na najkrótszym dystansie zawodów – MINI (94 km) rywalizował nasz kolega Grzesiek Bachta, który rywalizację ukończył na 31 pozycji w swojej kategorii wiekowej.