Kolejny fajny tydzień przeszedł do historii.

Część z naszej grupy (Marta, Robert, Tomek, Grzesiek) dalej szlifuje formę hasając po bieszczadzkich górach – zazdrościmy 🙂 …

… a dla odmiany Krzysiek Daniłowski  postanowił poszukać odrobiny chłodu (8oC) i na miejsce treningów wybrał Islandię 😉

W niedzielę reprezentacja Mistrzowskich Rowerów w składzie Marta, Robert, Michał, Tomek udanie rywalizowała na bardzo wymagającej ale znanej nam dobrze trasie w „bogdanieckich lasach”, startując w rozgrywanym w ramach Zachodniej Ligi maratonie MTB. Tym razem Bogdaniec to nie tylko trud podjazdów, ale wszechobecny piasek, pył i oczywiście kurz.

Cała nasze reprezentacja rywalizowała na 54 km dystansie Mega. Najszybciej z naszej grupy na metę wjechał Robert Suszczyński,

który ostatecznie uplasował się na 9 pozycji Open i 4 w kategorii wiekowej, kolejno Michał Brytan (22 Open, 7 w kategorii), Tomek Marciniak (28 Open), który w swojej kategorii wiekowej wskoczył na najniższy stopień „pudła”,

Marta Balcerzak, która kolejny raz nie miała sobie równych pośród pań, kończąc rywalizację z 31 czasem Open.

Świetne wyniki „naszych” dały zwycięstwo Mistrzowskim Rowerom w klasyfikacji drużynowej – GRATULACJE  !!!

Tego samego dnia nasza koleżanka Asia Socha z sukcesem mierzyła się z pływaniem, rowerem i biegiem, startując po przerwie na sprinterskim dystansie Triathlon Środa Wielkopolska, zajmując III miejsce w swojej kategorii wiekowej – BRAWO!!!

Standardowo, spora grupa, która nie rywalizował w żadnych zawodach punktualnie przyjechała na miejsce zbiórki by wspólnie „pokręcić” trochę kilometrów.

Na niedzielę nasz „planer” Jarek zaplanował nam ponad 100 km pętlę : Gorzów-Skwierzyna-Międzyrzecz-Rokitno-Skwierzyna-Gorzów.

Wiaterek trochę poprzeszkadzał, słońce jak zawsze przygrzało – było fajnie !!!

 

Galeria zdjęć z tygodniowego „hasania”:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij