Ten weekend był bardzo pracowity dla naszej ekipy Mistrzowskich Rowerów.

W sobotę ścigaliśmy się w finale Barlineckiej Ligi Kolarskiej, który rozegrany został w formule duathlonu rowerowego czyli najpierw start wspólny na szosie, a później zmiana roweru i zmagania w terenie na rowerze MTB.

W tych kończących ligę zawodach bezkonkurencyjny okazał się Robert Suszczyński, który przypieczętował zwycięstwo w całym cyklu Barlineckiej Ligii Kolarskiej w 2017r. – GRATULACJE !!!

Wysokie V miejsce w klasyfikacji końcowej wywalczył Grzesiek Ziobrowski, VII był Radek Cimander,  a Marta Balcerzak ukończyła rywalizację na 10 pozycji.

Na niedzielę zapowiadał się bardzo ciekawy wyścig szosowy ze startu wspólnego „IV Memoriał Bernarda Gubały”, ze startem i metą w Barlinku, na którym nie mogło zabraknąć naszej sinej i licznej  ekipy pod wodzą Mistrza Lecha Piaseckiego.

Organizatorzy zapewnili nam sporo dobrego kolarskiego ścigania na 87 km trasie poprowadzonej po drogach okalających Barlinek.

Nasz kolega Radek Cimander nie miał sobie równych na finiszu z grupy , bezapelacyjnie zwyciężając wyścig.

Słowa uznania i gratulacje należą się Marcie Balcerzak, która z dużą przewagą zwyciężyła żeńską rywalizację.

To była bardzo fajnie zorganizowana impreza kończąca ściganie w 2017r.