W sobotę 26.05.2018, nasi koledzy Leszek Seń i Krzysie Daniłowski  wzięli udział w wyścigu szosowym organizowanym przez  Lang Team Race w Gdańsku . Zarówno Krzysiek i Leszek postanowili powalczyć na dystansie Mini 51 km ( 3 pętle ).

„Dystans miał być rozgrzewką Dla Krzyśka przed Niedzielnymi zawodami GFNY 2018 w Gdyni. Ja natomiast zadebiutowałem w oficjalnych zawodach w 80-tym dniu moich treningów na rowerze szosowym . Trasa (typowo dla sprinterów) prowadziła po ulicach Gdańska , z kilkoma podjazdami , mniej lub bardziej wymagającymi. Jeśli chodzi o moją osobę start uważam za udany (pierwsza pętla z 77 czasem ) , nowe doświadczenia zaprocentują w przyszłości. Teraz pozostaje pracować i szykować się do kolejnych startów” – Leszek Seń.

Leszek ostatecznie ukończył rywalizację z 30 czasem w swojej kategorii wiekowej oraz będąc  103 w klasyfikacji Open, Krzysiek wywalczył 17 miejsce w kategorii wiekowej i 45 pozycję  Open  – Panowie Gratulujemy !!!

Tego samego dnia nasz kolega Arek Trociński zapalony miłośnik triathlonu rywalizował w kolejnej edycji JBL TRITAHLON SIERAKÓW. Arek walczył na tzw. ćwiartce czyli 950 m pływania, 44 km dystans na rowerze i 10,55 km biegu. Ostatecznie Arek uplasował się na 22 miejscu w swojej kategorii wiekowej  – gratulacje !!!

W niedzielę 27.05 nasz kolega Krzysiek  Daniłowski zadebiutował w międzynarodowym wyścigu GFNY 2018 w Gdyni, na dystansie 134 km. Trasa wymagająca i jednocześnie malownicza z przewyższeniami około 1500 m pokazująca uroki rejonu kaszubskiego.

„Świetnie zorganizowany wyścig, dla amatorów z całego świata. Można było spotkać reprezentantów np. Rosji, Niemiec, Anglii, USA, czy nawet Chile. Fantastyczna oprawa i rywalizacja Fair Play, która prowadzili playmakerzy z grupy kolarskiej CCC Polkowice. Wynik bardzo zadowalający 4:00:04 zameldowałem się na mecie z 44 czasem w kategorii Open tracąc do zwycięzcy około 32 min, a w kategorii wiekowej świetne 7 miejsce. Za rok wrócę tam poprawić swój wynik
” – Krzysiek Daniłowski.  

Znając Krzyśka i jego upór w dążeniu do wyznaczonych celów to na pewno nie rzuca słów na wiatr.

GRATULACJE KRZYSIEK – tak trzymaj !!!

Galeria zdjęć:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij