Minionej niedzieli nasza koleżanka Justyna Korzeniewska wystartowała w Wyścigu Kolarskim Amatorów Korona Kocich Gór w Skotnikach koło Trzebnicy, w trakcie którego strażacy walczyli o miano „najlepszego” w  Otwartych Mistrzostwach Polski Strażaków.

Justyna rywalizowała na 52,2 km dystansie maxi, czyli 6 rundach o długości 8,7 km. Na każdej rundzie zawodnicy musieli pokonać znany kolarskiej braci podjazd zwany „prababką” z nachyleniem sięgającym 16%.

„Z uwagi, że startowałam w kategorii strażackiej- musiałam pokonać dystans maxi rozgrywany na rundach, na wymagającej trasie z różną nawierzchnią, włącznie z odcinkiem brukowanym 🙂 Dla urozmaicenia wyścigu 😉 organizatorzy zapewnili nam na każdej rundzie krótki, ale stromy i trzymający podjazd potocznie zwany „prababką”  z nachyleniem sięgającym 16%. Na pierwszych okrążeniach chyba każdy z zawodników myślał sobie „nie taki diabeł straszny” 🙂 ale na ostatniej rundzie „prababka” była bezlitosna 🙂

 Z tego wyścigu  przywiozłam koszulkę Mistrzyni Polski Strażaków oraz puchary za zajęcie drugiego miejsca open wśród kobiet i za pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowe, z czego niezmiernie się cieszę”.

Justynie serdecznie gratulujemy i czekamy na wspólny trening z Mistrzynią Polski !!!

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij