Jedni startują, inni trenują (o tych startujących w osobnym wpisie).

Sobotę rozpoczęliśmy od mocnego treningu na trasie Gorzów – Barnówko – Gorzów, przy pięknej letniej pogodzie.

Niedziela, po nocnych burzach przywitała nas mokrym asfaltem, ale optymistyczną pogodą na kolejne godziny (słońce ponownie zawisło na horyzoncie), dla tego po drobnych wątpliwościach, czy nie przesunąć o godzinę rozpoczęcia treningu – spotkaliśmy się planowo, chociaż wcześniej niż zawsze – WESZLIŚMY W CZAS LETNI NASZYCH TRENINGÓW I SPOTYKAMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 09.00 !!!

Po sesji fotograficznej 🙂 ruszaliśmy w stronę Barlinka. Zgodnie z zasadami pierwsze 25 km jedziemy spokojnym tempem, starając się nie przekraczać 35 km/h, tak aby każdy mógł posmakować jazdy w peletonie i aby mieć czas na rozgrzewkę i chwilę na pogawędki.

Za Barlinkiem skierowaliśmy się do Pełczyc i dalej malowniczą, pofałdowaną trasą w stronę Jarosławka – Buszowa, przez Danków i Barlinek  wrócić do Gorzowa, pokonując dwa podjazdy na wylocie Barlinka  w mocnym tempie. Za nami kolejna przejechana 100 🙂

Do zobaczenia w kolejny długi weekend 😉

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij