W kolejną, wakacyjną niedzielę, pomimo mało zachęcającej pogody zameldowaliśmy się pod naszym salonem rowerowym Mistrzowskie Rowery.  W gronie uczestników oczywiście nie zabrakło Mistrza Świata Lecha Piaseckiego, ale też świeżo upieczonego Mistrza Polski MTB strażaków Roberta Suszczyńskiego, któremu kolejny raz gratulujemy !!!

Tym razem postanowiliśmy przejechać pętlę Gorzów – Skwierzyna – Bledzew – Lubniewice -Kołczyn -Nowiny Wielkie- Bodaniec, by na koniec zaliczyć podjazd do Racławia i przez Baczynę i Kłodawę  wrócić do Gorzowa.

Jak zawsze trasę zaczęliśmy od spokojnej jazdy w tempie 30 – 35 km/h, tak aby przez pierwsze 25 km można było pogadać i co najważniejsze, aby ktoś kto dysponuje słabszą nogą mógł pocieszyć się jazdą w peletonie.

Pierwsze mocniejsze naciśnięcia na korbę pojawiły się za Skwierzyną, a od Bledzewa tempo wzrosło.

Po zjechaniu z nadwarciańskiego wału w okolicach Nowin Wielkich na niebie zobaczyliśmy czarne chmury, które zapowiadały kolejne czyszczenie roweru i intensywne pranie ciuchów. Pomimo, ze podkręciliśmy tempo to i tak już w Baczynie złapał nas deszcz, a w Kłodawie lunęło na dobre – zabrakło nam ok 20 min,aby uciec przed deszczem 🙂

Jak zawsze zaliczyliśmy fajny trening  w mocnym równym tempie. Były skoki na tablice a na hopkach i wniesieniach była szansa na sprawdzenie swojej nogi.

Za nami kolejny fajny ok 115 km trening  – do zobaczenia na kolejnych treningach z Mistrzowskimi Rowerami 😉

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij