Kolejne zawody rozgrywane w ramach Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych w Wolsztynie przyciągnęły wielu sympatyków kolarstwa szosowego.

Nie mogło oczywiście zabraknąć naszych zawodników, którzy udanie rywalizowali na wszystkich trzech dystansach MINI 72,6 km, MEGA 145,2 km i GIGA 217,8 km.

Słowa uznania kolejny raz kierujemy do Jerzego Pikuły i Piotra Jakubowskiego, którzy w tym sezonie nie mają sobie równych w swoich kategoriach wiekowych kończąc rywalizację ponownie na 1 miejscu na dystansach Giga – Jerzy i Mega Piotr. Trafnie występy naszych mistrzów skomentował jeden z kolegów mówiąc, że panowie powinni podać w jakich zawodach planują startować, aby inni nie robili sobie złudzeń na zajęcie 1 miejsca.

Równie mocno pojechał nasz kolega Stanisław Dołmat, który na dystansie GIGA wywalczył III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Bardzo udany start na dystansie Mega ma za sobą Norbert Hierowski, który po zaciętym finiszu musiał zadowolić się V pozycją, przegrywając miejsce na pudle o zaledwie 1 sek. Dobre starty Norberta w całym cyklu Pucharu Polski zapewniły mu awans na II pozycję w klasyfikacji punktowej Pucharu Polski, a do końca rywalizacji w 2017r. zostały tylko 4 starty.

Na wielkie uznanie zasługuje nasza jedyna pani startująca w zawodach, która rywalizowała na dystansie MINI. Ewelina Wójcik ostatecznie wywalczyła dobre 8 miejsce w swojej kategorii wiekowej – GRATULACJE !!!

Autorem pięknych zdjęć jest Kasia Rokosz, źródło www.kkfp.pl

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij