Nie mogło zabraknąć nas na kolejnym wyścigu rozgrywanym w ramach Barlineckiej Ligi Kolarskiej  przez naszych kolegów z Barlinka. Tym razem przyszło nam rywalizować w drużynowej jeździe na czas. Organizatorzy już kolejny raz z rzędu do rywalizacji wytyczyli 31,8 km odcinek na trasie Barlinek – Lipiany – Barlinek, z nawrotem na rondzie w Lipianach przy jak zwykle wspaniałym dopingu sympatyków kolarstwa z Lipian. W tym roku płaska trasa okazała się nie tak łatwa, jak mogło się wydawać, z uwagi na silny boczny wiatr.

Tym razem w rywalizacji Gorzów reprezentowały dwie drużyny:

  • Gorzów 1 – czyli koalicja przedstawicieli Mistrzowskich Rowerów, Szczepan Bike, KWP PSP, i MTB 4 Fun w składzie Robert Suszczyński, Radek Cimander, Grzesiek Ziobrowski, Piotrek Cynowski, Maciek Iwko, Gwidon Pintal, Piotrek Śliwian, Marek Budny.
  • Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki w składzie Marta Balcerzak, Tomek Marciniak, Piotr Jakubowski, Daniel Makara, Marcin Dettoma, Norbert Hierowski, Mirek Jesiołkiewicz oraz gościnnie Piotrek Kopczyński.

 

„Drużynówkę” wygrali zawodowcy z Iskry Przytoczna, pokonując dystans w czasie 43’25”, na drugiej pozycji uplasowała się koalicyjna drużyna Gorzów 1, przegrywając rywalizację o 1’25” z czasem 44’50”. Trzecie miejsce wywalczyli koledzy FSD Strzelce Krajeńskie z czasem przejazdu 45’32”. Zespół Mistrzowskich Rowerów wywalczył IV pozycję, kończąc rywalizację z dystansem w czasie 48’08”.

Kolejno na mecie pojawiały się zespoły:

  • Barlinecka Grupa Kolarska 48’16”;
  • FSD Strzelce II 49’16”
  • MTB 4 FUN 59’58”
  • XTC Barlinek 1.08’

Wszystkim bardzo gratulujemy!!!

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij