Kolejna sobota i niedziela za nami, jak również sporo przejechanych kilometrów przy letniej pogodzie.

W sobotę tradycyjnie grupa entuzjastów kolarstwa wyruszyła  na wspólny trening z Mistrzowskimi Rowerami.

W niedzielę to już chyba standard, że przyszło nam się mierzyć nie tylko z dystansem, ale też z wiatrem.

Zgodnie z planem, po pamiątkowej sesji zdjęciowej wyruszyliśmy w zaplanowaną trasę kierując się spod naszego salonu rowerowego w kierunku Bolemina, by zmagając się z silnie wiejącym wiatrem zachodnim dojechać do skrzyżowania dróg, na którym część grupy zgodnie z planem postanowiła pokręcić po trochę pofalowanym terenie kierując się do Miechowa i dale  w stronę Sulęcina, Wędrzyna i Lubniewic. Druga część grupy postanowiła wybrać mniej „podjazdowy” teren i spokojniejsze tempo i skierowała się w stronę Kołczyna, dalej jadąc malowniczym wałem wzdłuż Warty do Nowin Wielkich, pokonując w spokojnym tempie podjazd do Racławia.

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki zaliczyły również start w kolejnym wyścigu Zachodniej Ligi MTB, który odbył się w sobotę na malowniczej i wymagającej trasie dookoła Jeziora  Barlineckiego. Niestety na drugim okrążeniu złapana guma pozbawiła naszego jedynego reprezentanta możliwości ukończenia zawodów w zakładanym czasie.

Do zobaczenia na następnych treningach 😉

I koniecznie obejrzyjcie film z niedzielnego treningu

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij