Kolejny wyścig w ramach Zachodniej Ligi MTB zaliczony.

Tym razem wielką ochotę na rywalizację na malowniczej, ale wyjątkowo wymagającej trasie, jaką ufundowali organizatorzy przy ogromnym wsparciu natury mieli Marta i Grzesiek.

Ta kolejna edycja wyścigu, który odbywa się na przepięknych terenach zwanych „Połczyńską Gardą”  na pewno przejdzie do historii z racji skrajnie trudnych warunków, z jakimi przyszło mierzyć się wszystkim zawodnikom niezależnie od dystansu.

Błoto, błoto i jeszcze raz błoto, sporo podjazdów, przeprawy przez strumienie, strome zjazdy nieźle dały wszystkim w kość.

Wielkie słowa uznania należą się Marcie Balcerzak i Grześkowi Ziobrowskiemu, którzy postanowili w minioną sobotę rywalizować w tych ekstremalnych warunkach na najdłuższym 70 km dystansie GIGA .

Grzesiek ukończył zmagania na 11 miejscu. Jak było trudno świadczy fakt, że na pokonanie trasy (często marszem, biegiem) potrzebował blisko 5 godzin.

Marta niestety nie ukończyła wyścigu.

Dziękujemy LIGO ART, KDK TEAM oraz innym nieznanym autorom za świetne fotki, które obrazują trudy trasy 🙂

GALERIA zdjęć:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij