W sobotę reprezentacja Mistrzowskich Rowerów w 10 osobowym składzie:

  • Monika Brytan;
  • Radek Cimander, Jakub Struch, Darek Grzybczyński, Tomek Marciniak, Filip Socha, Michał Brytan, Mirek Jesiołkiewicz, Piotrek Degler, Norbert Hierowski

wystartowała w II etapie 2×3 Bike Challenge, rozgrywanym w Choszcznie. Tym razem organizatorzy przygotowali dla ponad 80 startujących zawodników znaną z I edycji 100 km trasę z dwiema premiami górskimi i sprinterskimi, ale w odwróconym kierunku.

Wiadomym było, że w tak doborowym towarzystwie próby odjazdu będą bardzo trudne, a prawdziwy atak będzie miał miejsce na pierwszym podjeździe. Tak też się stało. Pierwszy podjazd wyselekcjonował 8 – osobową ucieczkę, w której niestety zabrakło naszego przedstawiciela.

W drugiej grupie Radek, Darek, Tomek, Filip, Jakub wspierani liderem z I edycji Piotrem Lisem zaciekle gonili uciekinierów, ale niestety bezskutecznie, wjeżdżając na metę z niespełna 2 minutową stratą. Z całej grupy najlepiej finiszował Radek Cimander, który ukończył rywalizację na 10 pozycji Open i drugim miejscu w kategorii wiekowej.

Dzielnie walczyła Monika Brytan, która po walce na finiszu zameldował się na mecie z 3 czasem pośród pań.

Ten wyścig przyniósł nam wiele frajdy 🙂

Organizatorów należy pochwalić za organizację stojącą na bardzo wysokim poziomie. Świetnie zabezpieczona i oznakowana trasa. Trasa poprowadzona drogami bez dziur – co nie jest łatwe 🙂  Bardzo fajna i sprawna dekoracja.

Na pewno przyjedziemy na kolejną ostatnią edycję – mamy kilka zadań do wykonania 😉

Kamera jechała z 3 grupą, która zameldowała się na mecie ze stratą 11′ do zwycięzcy 🙂

Galeria zdjęć:

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij