Jesień i zima to dla sportowców czas podsumowań sezonu, roztrenowania oraz wpisywania w kalendarz ważnych wydarzeń na nadchodzący sezon. Wtedy też jest najlepsza okazja do spotkań towarzyskich i miłych pogawędek „przy piwie”. Grupa kolarzy jeżdżących pod nazwą Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki skorzystała z okazji, by w listopadzie spotkać się w niewielkim gronie i miło spędzić piątkowy wieczór. Frekwencja przeszła Nasze najśmielsze oczekiwania, a samo spotkanie, okazało się wspaniałą okazją do poznania się w wersji „po cywilu”. Bo choć każdy znał się z rowerowych tras, wiedział kto jeździ na jakim rowerze i w jakim kasku, to czasem na ulicy ciężko było się nawzajem rozpoznać. Na czas spotkania kolarska stylówa została zastąpiona eleganckimi koszulami i ułożonymi fryzurami.

Obok tematów strikte towarzyskich, przy stole, zostały także poruszone poważniejsze sprawy teamu. Omówiliśmy bardzo ekscytujące w ostatnich tygodniach zagadnienie nowych strojów kolarskich. Leszek Piasecki przybliżył projekt koszulek, które można zamawiać oraz przymierzyć w sklepie. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne – fluo żółty oraz fluo różowy w wersji letniej i zimowej. Każdy kto ma ochotę do 4 grudnia może podjechać do salonu i złożyć indywidualne zamówienie. Osoby startujące w zawodach i wyścigach będą reprezentować barwy Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki. Miło Nam było również gościć na spotkaniu Prezesa Lubuskiego Okręgowego Związku Kolarskiego – Pana Tadeusza Jasionka.

Podsumowując, spotkanie było wspaniałą okazją do lepszego poznania Siebie nawzajem, wypicia wspólnego piwa i niekończących się kolarskich rozmów. Fajnie czasem zejść z rowerowego siodełka i przenieść się na neutralny grunt, otworzyć na nowe znajomości i poszerzyć horyzonty. Pod koniec zabawy wszyscy byli uśmiechnięci i zapowiedzieli, że to nie ostatni taki wieczór. Sportowa, zdrowa rywalizacja i późniejsza integracja to klucz do sukcesu i dobrej zabawy.

Share This

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Dowiedz się więcej.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij