• cube

 • cubeRandom

 • block

Strona główna

 

SPOTKANIA

2016-01-19

Niedzielne spotkania rowerowe. Informacje o spotkaniach na fb. 

NOWE MODELE

TREK 2016

Wszystkie modele TREK szosowe, górskie i trekkingowe kolekcji 2016. 

kolekcja 2014

 

Buty Bontrager

2016-03-21

Buty Bontrager MTB i SZOSA . Wszystkie modele i rozmiary, rownież modele butów dla tych, którzy nie chcą korzystać z SPD. 

Rudy Project i Bontrager

BEZPIECZNA JAZDA W KASKU

W sprzedaży pełna gama kolorów i rozmiarów.Kask zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Nie zastanawiaj się wybierz kask dla siebie. 

 

Prasa

Zdarza mu się jeździć na rowerze choć, jak sam ocenia, za mało niż by chciał. Ma rower górski i wyścigowy ten, na którym brał udział w swoim ostatnim starcie w zawodowym peletonie.
– W porównaniu z nowymi Trekami, nawet niższej generacji, to moja stara kolarzówka przypomina zabytek, mimo, że pod koniec lat 90 był to rower topowy – mówi nam Lech Piasecki...

Adam Oziewicz
Tylko Gorzów
Nr 19 13.05.2010r.

U byłego mistrza dostać można mistrzowski sprzęt. Już dobrze wiemy, że z rowerami jest jak z samochodami.
- Często jest tak, że ludzie w sklepie mówią „oj, jaki ten rower drogi”. Wtedy proponuję, żeby się klient przejechał. Efekt? Za 2-2,5 tys. złotych kupuje znakomity rower miejski, a za kilka dni wraca po następny z żoną, siostrą czy bratem - dodaje były mistrz świata.

Łukasz Jachimiak
Polska na rowery
28.06.2013

 • trek
  Rowery

  Szosowe miejskie górskie trekingowe

 • Rudy Project
  Akcesoria

  Okulary kaski
  Najnowsza kolekcja

 • bontrager
  Komponenty

  Akcesoria odzież buty kaski
  Kierownice siodła opony koła

 • shimano
  Części

  Części serwisowe komponenty
  Hamulce pedały kasety

 

O sklepie

Połączenie pasji do sportu, wieloletniego doświadczenia w branży rowerowej oraz doskonałej jakości produktów - to właśnie oferuje stworzony przeze mnie sklep rowerowy. W moim salonie znajdziesz nie tylko najwyższej jakości rowery marki Trek przeznaczone do jazdy szosowej, górskiej czy miejskiej, ale także starannie wyselekcjonowane akcesoria, kaski, okulary, wszelkie komponenty, odzież oraz obuwie znanych, renomowanych marek z ich najnowszych kolekcji. Shimano, Bontrager, Rudy Project - te nazwy są zapowiedzią Twojej satysfakcji z zakupów, a moje doświadczenie jako dwukrotnego Mistrza Świata w kolarstwie gwarantuje Ci obsługę na najwyższym poziomie. Skorzystaj z mojej ogromnej wiedzy i postaw na profesjonalne doradztwo, dzięki którym jazda na rowerze będzie przyjemna jak nigdy dotąd.

Lech Piasecki

 

Napisz do nas